• بنر
  • بنر
  • بنر

پیام آوران نانو فن آوری فردانگر

تجهیزات

شركت پيام آوران نانوفناوري فردانگر داراي دانش فني طراحي و ساخت انواع دستگاه‌هاي انفجار الکتریکی سیم ، جهت توليد نانوپودرهاي فلزي و اكسيدي و نانوکلوئیدهای فلزی مي‌باشد. لازم به ذكر است كه محيط پلاسما مي‌تواند محيط كنترل شده‌ي گازي يا محيط مايع باشد.

درباره ما

 

شرکت پیام آوران نانو فن آوری فردانگر (PNF) در سال 1386 با هدف ایجاد و توسعه فن‌آوری پیشرفته نانو تاسیس گردید. شرکت PNF در زمینه فرایندهای نانو فن‌آوری و اصلاح محصولات نانو، طرح­های گوناگونی را دنبال نموده است. در این راه، ساخت دستگاه­های تولید نانوپودر و تولید نانوکلوئیدهای فلزی با استفاده از روش انفجار الکتریکی سیم انجام گرفته است. همچنین این شرکت تکنولوژی نانوکویتاسیون را با ساخت دستگاه­هایی در تولید نانوامولسیونها و هموژانیزاسیون برای اولین بار در کشور بومی کرده است. برتری های موجود در این روش مورد توجه صنایع مختلف از جمله تصفیه آب و پساب، صنایع غذایی و پاستوریزاسیون غیرگرمایی، صنایع دارویی و تولید انواع نانو داروها، صنایع رنگ و پلیمر و صنعت نفت و پتروشیمی قرار گرفته است. در حال حاضر شرکت PNF علاوه بر فعالیتهای گذشته با توسعه تکنولوژی های الکترودیالیز انتخابی و معرفی روش CaviZone بر حوزه تصفیه آب و پساب متمرکز شده است.

پروژه های صنعتی

نانو مواد

شرکت پیام آوران نانو فردانگر (PNF Co.) با استفاده از تکنولوژی نانو کویتاسیون تولید انواع نانو امولسیونها را توسعه بخشیده است. این روش که سازگار با محیط زیست، امن و آسان است مناسب برای پاسخگویی به نیازهای صنعت در عصر جدید خواهد بود.

اخبار

آخرین اخبار و رویداد های فردانگر

سفر هیأت 15 نفره از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان منتخب همراه با وزیر محترم خارجه ایران به هند، چین و ژاپن

1395/9/19

عکس

در این سفر که سومین سفر دوره‌ای جناب آقای ظریف به همراه مدیران شرکت‌ها، بازرگانان و فعالان اقتصادی بود، هیأت 15 نفره از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان از جمله "شرکت پیام آوران نانوفناوری فردانگر" ، معاون امور بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، نیز حضور داشتند.

در خلال این جلسات، توافقات همکاری‌های دوجانبه‌ی خوبی بین شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و شرکت‌های خارجی ایجاد گردید و حتی برخی شرکت‌ها توانستند تعدادی از محصولات خود را به فروش برسانند.

 

سفر هیأت 15 نفره از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان منتخب همراه با وزیر محترم خارجه ایران به هند، چین و ژاپن

در این سفر که سومین سفر دوره‌ای جناب آقای ظریف به همراه مدیران شرکت‌ها، بازرگانان و فعالان اقتصادی بود، هیأت 15 نفره از مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان از جمله شرکت پیام آوران نانوفناوری فردانگر ، معاون امور بین‌الملل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، نیز حضور داشتند.

در خلال این جلسات، توافقات همکاری‌های دوجانبه‌ی خوبی بین شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و شرکت‌های خارجی ایجاد گردید و حتی برخی شرکت‌ها توانستند تعدادی از محصولات خود را به فروش برسانند.
 

 

تأمین آب شرب مناطق محروم با استفاده از فناوری های نوین

تفاهم‌نامه ای با حضور وزیر نیرو، معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور و دبیر ستاد فناوری نانو امضا شد تا بر اساس آن، تاسیسات حذف آرسنیک و نیترات با استفاده فناوری نانو بر روی 100 حلقه چاه در مناطق محروم نصب شود.

این تفاهم نامه پس از موفقیت شرکت «پیام‌آوران نانوفناوری فردانگر» در پروژه نیترات‌زدایی از آب  چاه منعقد شد.

براساس این تفاهم‌نامه، هزینه ساخت  سیستم  تصفیه آرسنیک و نیترات و نصب آن بر روی 100 حلقه چاه در مناطق محروم، از سوی انجمن خیرین توسعه علم و فناوری ایرانیان تامین می‌شود.

 

حضور در نهمین نمایشگاه فناوری نانو

شرکت پیام آوران نانوفناوری فردانگر در نهمین نمایشگاه فناوری نانو که از تاریخ 14 الی 17 مهرماه 1395 در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، با ارائه جدیدترین سیستم های نمک زدایی، تصفیه آب و پساب و همچنین دستگاه هموژنایزر و پاستوریزاتور سرد شرکت نمود.